Nikolass Latifi sezonas beigās pamet Williams

Autore: work
Nikolass Latifi paudis nodomu pamest Williams komandu 2022. gada sezonas beigās. Auglīga sadarbība ar komandu nebija veltīga gan komandai, gan arī pašam Latifi, kurš nostiprinājās ikgadējā vislabāk apmaksāto Formula 1 pilotu reitingā.
Tajā pašā laikā pats Nikolass ar apbrīnu runā par saviem komandas biedriem, kuri bija kopā ar viņu bāzē un trasē. Pēdējie trīs gadi pagājuši draudzīgā un ārkārtīgi patīkamā gaisotnē, uzsver braucējs, kā arī neaizmirst uzslavēt Williams vadību, kas adekvāti uztvēra viņa vēlmi doties prom.

Pats braucējs gatavojas jaunam posmam karjerā un jau meklē jaunu komandu, ar kuru parakstīs līgumu uz izdevīgākiem nosacījumiem. Protams, runa ir par algas celšanu Nikolajam, kurš pa karjeras kāpnēm virzās gandrīz tāpat kā Mazepins.
Kopumā "Williams" nezaudē optimismu par komandas nākotni. Līdz ar Nikolasa aiziešanu beidzas vēl viens pavērsiens šīs komandas attīstībā, un tās vietā nāks jauni, ne mazāk ambiciozi un strādīgi puiši. Novēlam Latifi veiksmi trasē un gaidām vēl jaunumus ar viņa piedalīšanos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE