Sensacionālais ziņas: Lūiss Hamiltons no Ferrari

Autore: admin
MEDIJOS pēdējās dienās parādījušās baumas par pāreju pasaules čempionu F1 Lewis Hamiltonu no Mercedes, Ferrari ar sezonas 2021. Esošais līgums briti ar Mercedes beidzas pēc sezonas 2020. gadam.

Pēdējā laikā Grand prix sezonas Abū Dabī, saskaņā ar itālijas sporta žurnālam La Gazzetta dello Sport, notika tikšanās Džona Элканна ar Ferrari ar Lewis Хэмилтоном. Tas ir tikai подпитывало baumas. Neskatoties uz to, ka līdz sezonas beigām ir vēl ļoti daudz laika, sacīkšu braucējiem, jums ir nepieciešams domāt par gaidāmajiem posmiem.
Ļoti pozitīvi par Хамильтоне izteicās un galva Ferrari Маттиа Бинотто. - Luiss, noteikti ir fantastisks, izcils vadītājs. Zināšanas par to, ka tas ir sezonas 2021, var tikai priecēt mūs. Hamiltons vērsās pie šiem vārdiem: - tas ir pirmais kompliments no Ferrari 13 gadus. Es neatceros, ka kādreiz viņi runāja par mani. Tas man glaimo, - teica шестикратный pasaules čempions.

2020. gadā līgums beidzas ne tikai pie Хэмильтона ar Mercedes, bet arī pie Sebastian Феттеля ar Ferrari.  Transfēra baumas ļoti stipri uzkarsē interesi un dara tirgus ir izdevīgāk plānā investīciju piesaistei. Bet vēl visa sezona priekšā, un neviens nezina, kā viņš ir radies.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE