Formula E ir gatava finālam Seulā

Autore: work
Kad aiz muguras ir 14 sacīkšu posmi, tas nozīmē, ka pie apvāršņa jau ir noslēdzošās Formula E sacīkstes, kas noskaidros čempionāta uzvarētāju. Runa ir par finālu, kas notiks Dienvidkorejas galvaspilsētā – tehnoloģiski attīstītajā Seulā. Vienlaikus šajā pilsētā šāda veida pasākums notiks pirmo reizi.
Reģistrēšanās ir paredzēta 13. un 14. augustā. Pirmajā dienā tiks noskaidrots čempionāta pusfinālā iekļuvušo komandu saraksts, savukārt 14. augustā tiks aizvadīts finālbrauciens, kurā tiks noskaidrots uzvarētājs. Pats pasākums ir veltīts 1988. gada vasaras spēļu gadadienai, par kuru tika uzcelts Seulas Olimpiskais stadions.

Starp citu, tajā kursēs daļa no Formula E trases.Tajā pašā laikā pašas trases garums būs 2618 metri. Aplī ir 22 pagriezieni, tostarp diezgan asi pagriezieni tuvu 90 grādiem. Pati trase, pēc pilotu domām, ir diezgan grūta, un tāpēc dalībniekiem būs jāatdod viss.
Par vienu no galvenajiem pretendentiem uz uzvaru sauc Stoffel Vandorn, kurš spēlē Mercedes-Benz komandā ar firmas auto. Atšķirība starp braucēju un sacensībām ir 36 punkti, taču jebkurā brīdī viss var mainīties. Katrā ziņā sacīkšu vēsturē tas ir noticis ne reizi vien.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE