Budkovskis par gaidāmo sacīkšu plāniem

Autore: work

Marcins Budkovskis, kurš ir Alpine izpilddirektors, nesen sniedza īsu interviju ar žurnālistiem, kurā viņš dalījās ar komandas tuvākās nākotnes plāniem. Pēc viņa teiktā, komandai ir lielas ambīcijas, tāpēc tā netaisās apstāties pie jau sasniegtajiem rezultātiem.

 

Mēs runājam par sacīkšu sēriju Silverstonā, kur divas automašīnas uzreiz nopelnīja balvu punktus kopvērtējumā. Tomēr Budkovskis saka, ka komanda ir optimistiska un plāno čempionātā ieņemt vismaz 8. vai 9. vietu, kas ir diezgan drosmīgs paziņojums, ņemot vērā smagās sacensības hipodromā.


Režisors runāja arī par atgriešanos Estebana Okona spēlē, kurš pēc atpūtas ieguva lielisku formu. Komanda lielu uzsvaru liek uz šo braucēju, jo Okonam ir liels izaugsmes potenciāls un viņš ir lieliskā formā, lai sāktu jauno sezonu.

Sacensību jaunais Ungārijas posms sāksies augusta beigās. Pat katastrofāla plūdu situācija daudzās Eiropas valstīs netraucēs nākamajam sacīkšu turnīram starp izvēlētajām komandām. Budkovskis cer, ka šī sezona Alpine būs izšķiroša.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE