Kristians Horners runāja par sava satraukuma iemesliem

Autore: work
Kristians Horners nav pēdējais cilvēks autosacīkšu pasaulē, komentēja Bahreinas Grand Prix rezultātus. Tajā pašā laikā vīrietis neslēpa acīmredzamas bažas par Red Bull Racing komandas sasniegtajiem rezultātiem. Viņa interviju publicēja daudzi specializēti izdevumi, bet mēs no tās izspiedīsim vērtīgākās domas.
Pēc Kristiāna domām, galvenais komandas neveiksmes cēlonis bija automašīnu darbības traucējumi, kas jau ir labi zināmi. Dizaineri cenšas atrisināt šo problēmu, taču tās rašanās iemesli vēl nav skaidri. Jebkurā gadījumā komanda cīnīsies par automašīnu sniegumu un ņems vērā iegūto pieredzi nākotnes automašīnu projektēšanā.

Horners runāja arī par problēmām ar Verstapena vadītā auto stūri. Pēc vadītāja domām, šai problēmai nav nekāda sakara ar iepriekš minēto darbības traucējumu. Šeit viss iemesls slēpjas nepareizā stūres stieņa stiprināšanā, kas jau ir veiksmīgi novērsta.
Visbeidzot Horners runāja par savām bažām par turpmākajām sacīkstēm. Diemžēl pēdējos gados tehnoloģijas arvien vairāk pieviļ komandas pirmās klases pilotus, un tāpēc vīrieti satrauc iespējami jauni tehniski traucējumi, kas var būtiski ietekmēt čempionāta iznākumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE