Giovinazzi: auto vēl ir dažas izmaiņas

Autore: admin
Itālietis, tomēr uzsver, ka Alfa pirms sezonas 2020 virzās pareizajā virzienā. Antonio Джовинацци atzina, ka Alfa Romeo C39 vēl ir dažas izmaiņas, lai gan komanda virzās pareizajā virzienā līdz sezonas 2020. gadam.

Itālietis bija vadītājs, kurš ir pavadījis visvairāk laika koncernā auto šogad ar Хинвиль laikā pirmās kārtas testa zem Barcelona. Kā viņš parādīja, mērķis Alfa Romeo, ceļojot uz Circuit de Catalunya bija tajā, lai vislabāk saprastu C39, nevis salīdzināt tempu ar konkurentiem un novērtēt vietu likmi.

Vēl ir pāragri zināt kaut ko konkrētu, - Antonio teica Джовинацци. Mēs nezinām, attaisnojuši mūsu cerības par vietas sacensībās, ir tāpēc, ka mēs līdz šim nezinām, kur ir citi. Mēs redzēsim šonedēļ, tagad mums vajadzētu saprast, cik situācija patiesībā izskatās. Pirmie testi bija, lai redzētu, kur mēs kā komanda. Mums vēl ir panākt zināmu progresu, bet mēs ejam pareizajā virzienā.
26 gadus vecais braucējs, kad jautāja, vai vajag, vai pēdējā automašīnu Alfa Romeo, kas labojumiem, atbildēja: Jā, protams. Tas ir labāk, nekā pirms gada, bet mums vēl ir vairākas izmaiņas. Šonedēļ mums būs nedaudz jaunu detaļu, tā, ka mums būs iespēja saprast, vai mēs ejam pareizā virzienā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE