Gazprom var kļūt galvenais sponsors Williams

Autore: admin
Gazprom vēlas doties ceļā Орлена un uz visiem laikiem ieiet vēsturē Formulu-1. Krievijas gigants plāno kļūt galvenais sponsors kādai no komandām.

Gazprom vēlas pieteikties uz Formula-1. Krievijas kompānija vēlas būt galvenais sponsors ir viena no komandām, kam ir milzu līdzekļi. Kā ziņo izdevums , kompānija ir ieinteresēta parakstīt 4 gadu līgumu, izmaksājot līdz 35 miljoniem eiro gadā.

Gazprom šobrīd ved sarunas ar Toro Rosso, kas tiks nosaukts nākamā gada Alpha Tauri, vai ar Renault. Taču to klātbūtne krievu Formula 1 nedrīkst beigties, tā kā uzņēmums ir arī ieinteresēta pieejams nosaukumos vismaz pāris komandas sezonā.

Pastāv arī iespēja, saskaņā ar kuru Gazprom iet pa ceļu, Орлена un investē Williams, kuram steidzami vajadzīga nauda. Pašreizējā nosaukuma sponsors komandas, kurā viņš piedalījās noslēgts svētdien sezonā, RoKiT, maksā ik gadu ir aptuveni 20 miljoni eiro, kas ir gandrīz divas reizes mazāk, nekā varētu maksāt krievijas gigants.
Milzīga nozīme, īstenojot Gazprom parādīties Formula-1 ir fakts, ka koncerns cenšas sasniegt neitralitātes viedokļa oglekļa dioksīda emisijas. Krievijas kompānija ļoti priecīga saņemt sportā, kas nodrošina vides pakalpojumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE