Mercedes sagatavoja slepeno ieroci, lai jaunās sezonas F1

Autore: admin
Tēma F1 testu numur viens Barselonā kļuva par stūre Mercedes. Viens no attēliem borta kameras parādīja, kā Luiss Hamiltons pievelk un atgrūž stūre no sevis, kā stūres lidmašīnā.

Īss attēls no rīta sesijā, izraisīja sensāciju. Uz starta taisnes Luiss Hamiltons velk stūre un riteņi priekšējā ass šajā brīdī samazina attālumu.

Nav brīnums, ka vietā, kas vēlas pavadīt plānota ceturtdien konferenci ar Хэмилтоном un tehnisko direktoru Mercedes James Эллисоном pārspēja visus rekordus. Pie nokavējušie nebija iespējams nokļūt, konferenču zāle. Visi gaidīja atbildi par neparasti jaunumi. - Es, iespējams, nav dodas uz jums vairāk, nekā jūs esat redzējuši pa tv, bet jā, tā ir taisnība, mums ir jaunā sistēma. Mums pat ir nosaukums, lai to izdarītu, tas ir DAS, ja jums ir jautājums. Viņš ievieš jaunu dimensiju vadītājam un automašīnai. Tas var būt noderīgi, sezonas laikā, bet, kad un kā mēs to izmantot, mēs atstāsim sev. Es esmu priecīgs, ka mums tas ir auto, ka tas darbojas, un šķiet noderīga, - mierīgi paskaidroja Elisona.
DAS-tā ir sistēma ar divām asīm, kas paredzēti, lai palīdzētu Mercedes divos veidos. Pie taisniem riteņiem, uz simetrijas asīm salīdzinoši mašīnai, kas rada mazāku pretestību auto un līdz ar to paplašināt lielāku ātrumu. Toties līkumos, kad riteņu maina leņķi, vairāk pārvietojas uz āru, automašīna kļūst stabilāka. Nav bail, vai komanda iebildumus FIA. Absolūti, ir atbildīgs Elisonahttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE