Liels pasākums! Ferrari tūre Latvijā tuvojas!

Autore: alexpuskins

Scuderia Ferrari Club Riga, Ferrari fanu klubs Latvijā, tika dibināts 2013. gadā. Tas ļāva par soli tuvāk pietuvoties sapnim par Ferrari cienīgu dzīvesveidu un izbaudīt tā priekšrocības ne vien auto īpašniekiem, bet arī faniem. Šis brends visnotaļ apzīmē sava līmeņa izcilību, sasniegumus un tas kopā pulcina tieši tik pat izcilas personības. Kluba rīkotajos pasākumos piedalās gan Ferrari īpašnieki, gan kluba biedri, kuriem vēl nav savs Ferrari. Viens no SFC sadarbības partneriem ir Presto autoskola, un nākamajā Ferrari Latvijas tūrē sagaidāms, ka tieši šīs autoskolas kursantiem pasākumā būs iespēja izbaudīt īpašas priekšrocības.

Vieta, kur satikties

Eiropā kopumā ir vairāki oficiāli atzīti Ferrari klubi, un tos visus apvieno kopīgā kaislība pret Ferrari un Formula 1. SFC Riga ir viens no retajiem Ziemeļeiropas oficiālajiem Ferrari klubiem.

SCF rīkotie pasākumi nodrošina iespēju iegūt jaunus kontaktus un satikties ne vien lokālā, bet arī internacionālā līmenī. Kļūstot par kluba biedru, paveras iespēja piedalīties internacionālos kluba pasākumos un pat saņemt biļetes uz Formula 1 Grand Prix.

Izvēloties standarta kluba biedra paketi, tiek piedāvāta virkne priekšrocību, sākot no atlaidēm Ferrari veikalos līdz dalībai Ferrari kluba pasākumos F1, Finali Mondiali un Ferrari Challenge prezentācijās. Tāpat iespējams saņemt atlaides Ferrari muzeju apmeklējumiem un pievienoties ekskursijai uz Ferrari ražotni. Tāpat piedāvāti daudzi citi papildus bonusi, tostarp ieeja ar atlaidi Ferrari Abu Dhabi theme park un Ferrari Land PortAventura.

SFC pasākumu laikā iespējams iepazīties ar citiem Ferrari īpašniekiem, tā ir iespēja dalīties pieredzē, apmainīties informācijā un kopā gūt jaunus iespaidus. Tā ir vieta, kur satikties domubiedriem, iegūt jaunus draugus vai vērtīgus kontaktus biznesā.

SFC pasākumi ārzemēs

Ņemot vērā kluba internacionālo raksturu, tiek veicināta kultūrekonomisku un sociālu saišu veidošana ar citām valstīm. Tā, piemēram, 2018. gadā Sicīlijā notika SFC Riga rīkots pasākums sadarbībā ar Scuderia Ferrari Club Roma Centro un Itālijas neredzīgo un vājredzīgo savienību. Neredzīgajiem bija iespēja izjust Ferrari motora jaudu, sēžot pasažiera sēdeklī. Pasākums bija emocijām bagāts un ļāva iepazīt, kā Ferrari izjūt cilvēki ar citu maņu palīdzību. Lielākajai daļai tas bija pirmais brauciens trasē.

SFC Riga pēdējos 2 gadus, 2020. un 2021. gadā, arī piedalījusies vispasaules pieejamības dienās, demonstrējot prezentāciju globālai auditorijai, tostarp - Microsoft pārstāvjiem. Pasākums bija paredzēts digitālajās tehnoloģijās strādājošiem - attīstītājiem, dizaineriem, uc., centrā izvirzot invaliditātes jautājumus un iespējamos pasākumus pieejamības un iekļautības veicināšanai. SFC Riga klubs jau vairākus gadus īpašu uzmanību pievērš tieši redzes invalīdu iekļaušanas jautājumam.

Ferrari tūre 2022

Gada lielākais SFC Riga pasākums Latvijā Ferrari tūre 2022 notiks no 17.-24. jūlijam. Pasākumu vadīs gan SFC Riga, gan SFC Luxemburg klubi. Tā organizācijā piedalās arī Itālijas neredzīgo un vājredzīgo savienība. Ferrari svītai autobusā sekos neredzīgie un vājredzīgie un pasākuma laikā viņiem būs iespēja daļu no maršruta pavadīt Ferrari pasažieru sēdvietā, blakus šoferim. Šis transporta vēsturē būs unikāls un vēsturisks notikums, tāpēc to dokumentēs žurnālisti, fotogrāfi, operatori un video mākslinieki.

Kopumā Latvijas Ferrari tūrē paredzēts veikt aptuveni 1000 km garu ceļojumu. Tā būs iespēja iepazīt Latvijas lielākās pilsētas. Katrā no tām notiks apstāšanās, būs dažādi pasākumi, kuros būs iespēja piedalīties arī vietējiem pilsētu iedzīvotājiem. Būs iespēja apskatīt Ferrari un nofotografēties. Presto autoskolas kursantiem tiks piedāvāti īpaši bonusi un priekšrocības, lai vēl vairāk izbaudītu pasākumu.

Ferrari tūres sākumpunkts ir Latvijas galvaspilsēta Rīga, tālāk maršrutā plānots brauciens uz Siguldu, Valmieru, Cēsīm, Bausku, Liepāju, Kuldīgu, Ventspili un Jūrmalu. Visbeidzot, gredzenveida kompozīcijā tūre noslēgsies Rīgā. Ņemot vērā, ka SFC rīkotā tūre ir internacionāls pasākums, tajā sagaidāmi dalībnieki ne vien no Latvijas, bet arī citām Eiropas valstīm.

Ferrari tūre ir ekskluzīvs pasākums, un tomēr tas ir atvērts arī plašākai publikai. Piestājot pilsētās, arī vietējiem iedzīvotājiem būs iespēja gūt jaunus iespaidus un iepazīt Ferrari pasauli.

Arī Presto autoskola būs pasākumā

Ferrari un Presto apvieno izcilības standarti. Presto ir Latvijas lielākā autoskola ar plašāko filiāļu pārklājumu, kā arī TOP autoskola pēc CSDD statistikas datiem. Tā kā Presto autoskola ir viens no SFC atbalstītājiem, arī Presto autoskola piedalīsies 2022. gada Ferrari tūrē. Lai uzzinātu, kādas priekšrocības pasākumā būs iespējams saņemt Presto kursantiem, aicinām sekot Presto autoskolai sociālajos tīklos Facebook vai Instagram, kā arī ziņām SFC mājaslapā, kur tiks publicēta atjaunināta informācija par gaidāmo notikumu.

Ja vēlies kļūt par biedru un rezervēt savu vietu pasākumā, uzzini par savām iespējām un piesakies sfcriga.com!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE