Haas F1 komanda sadarbosies ar Ņikitu Mazepinu

Autore: admin
Amerikāņu Haas F1 komanda ir parakstījusi daudzgadu līgumu ar Ņikitu Mazepinu par debiju 2021. gada sacīkstēs. Pēc komandas vadītāja Gintera Šteinera teiktā, viņš ir ārkārtīgi apmierināts ar Ņikitas dalību komandā. Pēc viņa teiktā, Mazepins ir viens no labākajiem mūsu laika sacīkšu automašīnu braucējiem, un viņa dalība neapšaubāmi ietekmēs komandas panākumus gaidāmajās sacensībās.
Nobriedušo dalību sacīkstēs Ņikita sāka 2018. gadā, kad veiksmīgi sevi pierādīja čempionātā starp jauniešu kategorijām. Savulaik jaunais sportists uzrādīja lieliskus rezultātus kopvērtējumā, un viņu pamanīja ļoti lielu sporta organizāciju pārstāvji.

Pēc paša Ņikitas domām, kļūt par Formulas 1 pilotu bija viņa sapnis visu mūžu. Lai to izdarītu, puisis patiešām smagi strādāja, lai gan joprojām nevarēja iztikt bez palīdzības. Džena Hēsa un Gintera Šteinera izrādītā uzticība kalpoja kā laba palīdzība jaunajam sportistam, par ko viņš pateicas šiem komandas biedriem.
Jaunajā komandā sportists plāno sākt strādāt nekavējoties. Atbildīga pieeja un centība vienmēr ir atšķirusi puisi no citiem junioriem. Novēlam viņam visus panākumus un noteikti sekosim viņa karjerai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE