George Russell joko pār болидом Williams. "Tas noteikti ir ātrāk nekā pagājušajā gadā."

Autore: admin
"Jaunu auto noteikti ir ātrāk, jo pagājušajā gadā šajā laikā viņš vēl bija недоделан", - pajokoja vadītājs Williams George Russell par godu testēšanas F1 Barselonā trešdien.

George Russell laikā rīta pusē pirmās dienas F1 testu Barselonā ieguva sesto rezultātu. Brits brauca 73 apļa. Viņa laiks - 1:18,168-bija par pussekundi labāku rezultātu kvalifikācijas Spānijas Grand prix 2019. gadam. Spilvens Viljamsa jautājumu par pirmajiem iespaidiem no jaunās automašīnas. - Viņš noteikti ir ātrāk, jo pagājušajā gadā šajā laikā viņš vēl bija izjauktas pa daļām, - pajokoja Rasels.

Un turpināja: "braukšanas pagājušā gada modelis nebija patīkams pirmajos apļos. Tagad ir labāk, bet ne vienmēr ir laba mašīna ātra, un tas ir tas, kas ir vērtība. Mēs uzlabojusies šajā jomā, tāpēc tagad mums nepieciešams, lai redzētu, vai mēs varam paaugstināt piespiedējspēku un mest izaicinājumu sāncenšiem ap mums.»
"Pagājušajā gadā situācija ir tālu no ideāla. Bet komanda ir veikusi lielu darbu, lai šodien panākt to, ka mums ir tikai izdevās. Kvalitāti un standartu auto jau ir labāk, nekā par gadu. Elementi ir sakrauti viens uz otru, un no dizaina viedokļa tas izskatās labāk, tādēļ mums ir ļoti intensīvi un pozitīvu sākums. Pagājušajā gadā mēs visi bijām mazliet zaudēts, jo neviens nezināja, ko darīt, kad nav mašīnas. Tagad mēs esam priecīgi jaunajai sezonai, jo es esmu pārliecināts, ka šogad mums būs daudz vairāk prieka no sacīkstēm", - atzinās Rasels.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE