Ferrari: Leclerc labāk Vettel

Autore: admin
Kad šķiet, ka viss viņiem kontrolē pēkšņi notiek kaut kas, kas griežas uz situāciju no kājām uz galvu. Tas ir tas elements, kas kārtējo reizi lika tos nevar apstrīdēt ne ar Lewis Хэмилтоном, ne ar Мерседесом. Sezonas sākumā domājām, ka ir komandas līderis ir kļūt par četru laiku pasaules čempions-Sebastians Fetels. Tomēr drīz vien izrādījās, ka ir jauns iesācējs komandā ar laikiem Ricardo Родригеса 1962. gadā Charles Леклерк efektīvāk trasē.

Tāpēc viņi ir nolēmuši, ka vēlaties izdarīt likmi uz to, ka radīja nemieru puses Феттеля un arvien saspringta situācija komandā. Pie tam klāt nāca stratēģiskās kļūdas, kļūdas par pit stop, vai kļūdas pašiem autovadītājiem procesā kvalifikāciju (piemēram, Леклерк Baku, kad viņš sasita mašīnu), vai sacīkstes (piemēram, Fetels Kanādā, kad viņš izdarījis kļūdu, упустив līdera pozīciju). Šīs kļūdas, neveiksmīgi risinājumi un kļūdu sezonas gaitā bija pārāk daudz. Kamēr "Ferrari" netiks pieturēties pie stratēģijas, tiem nav izredžu ar cīņu ar Mercedes.
Ir vērts atzīmēt, ka visas komandas ir lieliski sagatavoti testēšanas un autovadītāji brauc gandrīz bez pārtraukuma. No rīta sesijā, Хамильтон nobraucis veselu 107 apļi, un, ja nebūtu nelielas problēmas ar automašīnu Валттери Боттаса dienas otrajā pusē, Mercedes izdarījusi 200 apļus dienā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE