Williams atkal pārsteidz

Autore: admin
Komanda Williams paziņoja, ka Bars Ниссани būs viņa tests-vadītājs sezonā 2020. gadam, nodrošinot dalību trīs piektdienas treniņos. Tas ir tas pats braucējs, kurš laikā посезонных testiem Abū Dabī sekot līdzi 9,5 sekundes.

Izraēlietis sāka strādāt ar uzņēmumu, Grove beigās 2019. gada, vadot modeli FW42 sesijas laikā, par Pirelli. Tad viņš zaudēja pat 9,5 sekundes pašam strauju Валттери Боттасу. Kā tas ir apstiprināts, nākamajās sacīkstēs Ниссани darbosies kā oficiālās pārbaudes cīnītājs. Viņa pienākumos stāsies darbs uz trenažiera, piedalīties testos, kā arī trīs piektdienas treniņa.

"Williams" oficiālajā paziņojumā nav informēja, uz kādiem ceļiem mēs redzēsim 25 gadu braucējs, bet viss norāda uz to, ka tā būs nedēļas nogale. Ниссани pēc gada pārtraukuma, ko izraisīja traumu, plāno sezonā 2020 atgriezties cīņā oficiālajā vestibilā F1.
- Tas ir sasniegums, lai motosporta Izraēlā, - sacīja Rojs. - Kad es testē ar komandu decembrī Abū Dabī, es uzreiz jutos ērti mašīnā un komandas sastāvā. Iegūto pieredzi, šogad ar Williams, būs nenovērtējams, un es ar nepacietību gaidu, lai sāktu sadarbību, gan trasē, gan ārpus tās robežām, viņš piebilda.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE