Raikonens: Mums ir palikt koncentrējas uz pēdējo testos

Autore: admin
Vadītājs Alfa Romeo arī atzina, ka pilnīgi skauž sistēmā Mercedes das. Kimi Raikonens atzina, ka Alfa Romeo jābūt vērstiem uz jaunāko testa sesijas, joprojām nav, kam ir pilnīgas zināšanas C39.

Koncerns Хинвиля laikā pirmās kārtas ziemas sagatavošanās Barselonā atzīmējās trešais lielākais nobraukums. Kā atzina Raikonens, neskatoties uz augsto uzticamību, modelis "Alfa" šā gada līdz šim nav izdevies noskaidrot tās maksimālu īpašības un vieta, komanda, bet uz sezonas 2020. gadam.

"Man ir tikai viens variants atrisinātu problēmas, tāpēc mēs visi esam vēl pašā sākumā", - teica Kimi Raikonens. Par mums puse no testa, un mašīna ir uzticama, mēs centīsimies darīt no šīs pareizus secinājumus. Turklāt, es nedomāju, ka pārējie jau saņem maksimālu veiktspēju no automašīnām. Mēs drīz sākam laika atskaiti līdz pirmās sacensības, bet mums joprojām ir nepieciešams koncentrēties uz labu darbu laikā pārbaudes, lai noteiktu, kur ir mūsu vieta.
Soms arī jautāja, skauž vai viņš sistēma Das uz болиде Mercedes, atbildēja: Nē. Protams, tā ir pavisam cita lieta, bet tie labi zina, ko dara.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE