Leģenda F1: kas jums Хэмильтону panākt, lai Šumahers pēc nosaukumiem

Autore: admin
Formula 1 viss ir mazliet līdzīgs futbols. Visi brauc, lai uzvarētu Mercedes. Sesto čempiona titulu, vienlaikus celtnieki un autovadītāji pārliecinoši apstiprina. Un tomēr šajā sezonā bija grūti, garlaicīgi. Mēs redzējām interesantas sacensības, pagriezieni un pārsteiguma elements no Ferrari.

Luiss Hamiltons - ne tikai 6-kārtējs pasaules čempions. Tas vadītājs, kurš patiesībā nav vājo vietu, un visu laiku vēlas būt labāk un labāk. - Man vairāk nav vienota braukšanas stila, es varu mainīt to atkarībā no vajadzībām un pielāgot pat viens aplis, - viņš paskaidroja Abū Dabī. Pēdējā Grand prix viņš eksperimentēja, lai uzzinātu, vai ir veids, kā izspiest no auto vēl vairāk. Un, lai gan titulu viņam bija kabatā jau vairāk kā mēnesis, viņš ir uzvarējis kvalifikācijas (88 reizi) un sacensībās (84 st reizi).
Lai gan viņš atzīst, ka skaļi, viņš noteikti grib pārspēt rekordus Mihaels Šūmahers, līdz nesenam laikam uzskatīja par nesasniedzams. Viņam trūkst 7 uzvaras līdz 91 uzvaru Grand prix Шумиго, 4 vietas uz goda pjedestāla līdz 155 vācieši un viens čempiona titulu līdz 7, kas ir nodrošinājis sev Šūmahers. Šī sezona bija mazliet citā izpildījumā Хамильтона. Papildus tam, ko viņš dara uz ceļa, viņš arvien aktīvāk iesaistās pasaules pestīšanu no vides bojāejas. Viņš pārdeva privātā lidmašīna, pārvietojas uz электромобилях, cenšas mazāk ceļot un kļuva par seju веганской restorānu tīklu. Šķiet, ka tas ir viņam ļoti piestāv, jo trasē viņš непреодолим. Tas, iespējams, ir labākais versija Lewis Hamiltonu no sākuma karjeru.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE