F1. Grand prix Ķīnas atlika epidēmijas dēļ korona vīrusu

Autore: admin
Varas Formula 1 apstiprināja, ka Grand prix Ķīnas tika atlikta un nav notiks termiņš 17. - 19. aprīlis.

Lēmumu atcelt cīņu diktē korona vīrusu epidēmiju valstī. Formula 1 sadarbībā ar FIA atzina, ka drošības fani un dalībnieki, labākais risinājums būtu atteikšanās no sacensību sākotnējais termiņš. Pašlaik notiek darbi, lai pabeigtu norises Grand prix Ķīnas sezonas beigās 2020. gadam.

Grand prix Ķīna vienmēr ir bijusi ļoti svarīga daļa no F1 kalendāra, un vietējie fani ir ļoti apbēdināts. Mēs nevaram gaidīt, lai piedalītos sacensībās Ķīnā, cik vien iespējams. Mēs vēlamies, lai visā valstī visu to labāko šis ir grūts periods, - vēsta paziņojums Formulas-1.
 Ķīna pastāvīgi bija kalendārs ar sezonas 2004. gada. Tiek pieņemts, ka varas F1 vēlas izvietot sacīkstēs Šanhajā laikā vasaras pārtraukuma vai starp завершающими sezona ar sacīkstēm Brazīlijā un Abū Dabī. Arī situācija, kas šodien attīstās Itālijā, var radīt problēmas un eiropas startiem. Organizācija seko visi jaunumi un cenšas momentāli reaģēt. Bet uz doto brīdi nav informācijas par to, kā atcelt startus citās valstīs, izņemot Ķīnu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE