Pjērs Gaslijs komandu nemainīs

Autore: work
Pjērs Gaslijs, kurš šobrīd Formula 1 čempionātā brauc "Red Bull" komandā, 2023. gadā komandu nepametīs. Sacīkšu braucējs vienkārši netiek atbrīvots, jo trūkst atbilstošas aizvietošanas. Tajā pašā laikā pats Gaslijs jau parakstījis provizorisko līgumu ar AlphaTauri komandu, saskaņā ar kuru sportistam 2023. gada februārī jānomaina baneri.
Pats Pjērs ir viens no perspektīvākajiem pilotiem savā klasē. Pēdējo sacensību rezultātā Gaslijs demonstrēja savu augsto profesionalitāti un sagatavotības līmeni. Viņa vietā bija plānots aicināt Oskaru Pjastri, kurš šobrīd spēlē Renault komandā, taču Red Bull vadība nav apmierināta ar šādu nomaiņu.

Saskaņā ar Gaslija pašreizējo līgumu ar pasaulē lielāko enerģijas dzērienu ražotāju viņš nevarēs pamest komandu, kamēr viņam netiks atrasts piemērots aizstājējs. Šajā gadījumā līgumā ir skaidri norādīts piemērots aizstājējs. Patīk tas vai nē, bet Gasliju var aizstāt tikai braucējs ar tikpat augstu prasmju līmeni.
Kopumā pastāvīgā dalībnieku nomaiņa un sacīkšu komandu darbinieku mainība ir līdzīga vairāku sēriju Brazīlijas televīzijas seriāla darbībai. Labākie sportisti kļūst par kaulēšanās objektu, un tāpēc jautājumi par viņu pāreju uz jaunu komandu var ievilkties mēnešiem un pat gadiem ilgi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE