Hamiltons nesteidzas sākt sarunas ar Mercedes

Autore: admin
Brits slavē savu komandu par to, ka viņa ļauj viņam nodarboties ar dažāda veida darbības ārpus F1. Luiss Hamiltons nesteidzas sākt sarunas par jaunu darījumu ar Mercedes.

Līgums шестикратного pasaules čempiona ar vācijas komandu beidzas pēc pašreizējās sezonas. Pie briti nav tik daudz konkurences iespējas, jo vairāk tāpēc, ka pat Ferrari pārliecina, ka pašreizējā posmā prioritāte ir pagarināt līgumu ar Sebastjanu Феттелем.

Mēs vēl neesam iekāpuši runāt. Es zinu, ka Toto ir ļoti grib, bet tagad pats galvenais-nodrošināt, ka es labi sagatavots startam sezonas. Es gribu sākt savu labāko formu. Tēma līguma nav mana prioritāte šajā periodā gada.

Kā komanda, mēs vienmēr skaidri runāja par mūsu plāniem. Mēs bieži rakstījām viens otram, par mūsu domas, tāpēc neviens впадал trakums, jo domas vai sarunām, kas notika kaut kur citur.
Vēršoties pie klātesošajiem sarunām, Хамильтон teica: nezinu, vai ir kādas nesaskaņas. Parasti tiek ņemtas vērā vienas un tās pašas detaļas. Man ļoti paveicās, ka es sazinājos ar šo komandu. Cilvēki vienmēr runā par brīvību, ko raksturo šī komanda. Dīvaini, ka viņi runā par to negatīvā kontekstā, un tas pavisam nav tā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE