Uz bolid Mercedes radās nopietna vaina ir motora

Autore: admin
Kļūme elektrību ceturtdien izraisīja iznīcināšanu spēka agregātu. Laikā pirmās kārtas testa Barselonā uz болиде Mercedes neizdevās, kas lika neplānotu nomaiņu spēka agregātu.

Mercedes ir ļoti veiksmīga atvēršana, gatavojoties gaidāmajai sezonai. Luiss Hamiltons un Валттери Боттас apstiprināja, ka bolīds bija w11 ir droša un konkurētspējīga konstrukcija, kas ir spējīga cīnīties par augstākajām godalgām.

Vaina ir elektriķi, kas otrajā testu dienā lika palikt uz ceļa Валттери Боттаса, bija daudz nopietnāka, nekā sākotnēji paredzēts. Tas noveda pie zaudējumiem spēka agregātu, un болиде bija nepieciešama motora nomaiņa.

Nodaļa vienības Mercedes Andy Cowell atzina, ka ziema Бриксворте nav pagājis bez drāmas. Mūsu rūpnīcā notiek ļoti daudz. Mums ir daudz izmaiņu attiecībā uz spēka agregātu. Runa ir par pilnveidošanu jomā ERS vai iekšdedzes dzinēja. Kā parasti, mēs saskaramies ar nelielām problēmām, kuras nepieciešams novērst. Piektdien laikā uz ceļa zaudēja Nikolass Латифи no Williams. Viņa FW43 arī bija nepieciešama nomaiņa spēka agregātu.
Problēmas ir arī nedodiet ar Honda. Otrajā dienā болиде RB16 tika atklāta anomālija darba spēka agregātu. Ražotājs pieņēma lēmumu par profilakses nomainīt dzinēju. Tas ir pārbaudīts un jau piektdien, pārvērst konstrukciju Red Bull F1.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE