Mercedes: Ferrari var slēpt savu potenciālu

Autore: admin
Fetels apliecināja, ka Scuderia pašlaik neplāno izmantot pilnu dzinēja jaudu. Mercedes paredz, ka Ferrari, iespējams, apzināti маскировала savu pilnu potenciālu pirmajā daļā ziemas testa Formulas-1.

Izveidotajā biļetenā kas noslēdzās piektdien pirmajā kārtā ziemas testiem Barselonā Mercedes slēpis rādītāji, pēc tam, kad MEDIJI un fani piešķīra viņam titulu favorītu čempiona titulus.

Neviens negrib parādīt, ka viņš ir ātrāk, nekā cita komanda, jo jūs nezināt, ko slēpj jūsu pretinieks vai ka drīz notiks. Piemēram, atbrīvot vai Red Bull pakete būtisku izmaiņu sakarā ar otrā sliežu testu? Kāpēc Ferrari aizvadīja pirmās trīs dienas nodarbības, izmantojot spēka agregāts, kas pastāvīgi strādā zemākā līmenī, nekā pie komandas partneriem?.
Fetels paskaidroja, ka "Ferrari" nevēlas izmantot pilnu jaudu sava dzinēja, un norādīja, ka viņam vispār nav jādara, tas ir ziemas laikā testa.

"Jūs varat spēlēt ar dažādiem režīmiem, motora, un tas tiešām ir ievērojamā dimensijā. Es domāju, ka šajā posmā mērķis ir nevis, lai parādītu maksimālo jaudu. Tagad mērķis ir nobraukt pēc iespējas vairāk apļu.»http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE