Pārtraukti visi pasākumi F1 sakarā ar korona vīrusu

Autore: admin
Problēmas organizatoriem sacensību Formula-1 Ķīnas. Paredzētajā laikā nav notiks testa posms. Ceļojums pasaules čempionāta plānota 19. aprīlī Šanhajā. Vietējās varas iestādes paziņoja par apturēšanu sporta pasākumu norises, jo cīņa ar коронавирусом. Bažas par slimību var pat novest pie atcelšanu sacensības.

Nav zināms, vai iet runa par pasākuma pārcelšanu uz citu laiku, kaut gan par tādu, protams, būs grūti runāt - kalendārs sezonas F1 jau ir oficiāli apstiprināts. Tādēļ ir iespējams, ka sacīkstēs nāksies atcelt.

Trešdien Šanhajas sporta Asociācija vērsās pie visiem organizatoriem sporta pasākumiem ar lūgumu apturēt kas plānota tuvākajā laikā, jo bažas par korona vīrusu.

"Līdz brīdim, kad draudi nav notiks, ir nepieciešams atteikties no visiem masu pasākumu," - teikts ziņojumā. "Sagatavošanās posmā ir plāns, lai novērstu epidēmiju. Sporta organizācijas ir jāievieš ikdienas vadības sistēmu higiēnu un stiprināt medicīniskā izglītība, lai darbinieki varētu būt efektīvāk aizsargātas," - teikts ziņojumā.
Pagājušajā sezonā Grand prix Šanhajā uzvarēja brits Luiss Hamiltons no " Mercedes. Uz pjedestāla arī stāv viņa komandas biedrs fin Вальтери Боттас un vācietis Sebastians Fetels, kas par Ferrari.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE