Mazepins kļuva par vienu no sliktākajiem pirmās F1 sezonas braucējiem

Autore: work

Ņikita Mazepins, uz kuru visi krievu valodā runājošie Formula 1 fani lika lielas cerības, uzrādīja vienu no sliktākajiem rezultātiem 2021. gada pirmajā sezonā. Saskaņā ar publicēto punktu tabulu Ņikita ieguva tikai 4,6 punktus no 50,5 iespējamajiem.

Mazepins zaudēja 9 no 11 sacīkstēm, kas padara šo sezonu par vienu no neveiksmīgākajām braucējam. Tajā pašā laikā pat jaunas automašīnas saņemšana Monako neļāva leģendārajam pilotam panākt un aizvērt plaisu ar konkurentiem trasē.


Daudzi joprojām cer, ka otrā sezona Mazepinam būs veiksmīgāka, un sacīkstes ar Šūmaheru, ja nepārvērtīsies galvu reibinošā uzvarā, vismaz samazinās punktu starpību.


Bez Ņikitas sliktos rezultātus uzrādīja Yuki Tsunoda un Kimi Raikonens. Ja japānim nepaveicās ar automašīnu, un viņš vienkārši piedzīvoja avāriju, tad Kimi bija starp nepiederošajiem savas komandas izraisīto kļūmju dēļ.

Kopumā visa pasaule ar nepacietību gaida pašreizējā čempionāta iznākumu, jo nespēj noticēt, ka viens no labākajiem braucējiem sacensību laikā varētu sevi tik slikti parādīt. Pievienojamies tiem, kas gaida, un vēlam Mazepinam veiksmi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE