Čārlzs Leklerks pastāstīja par sacensību rezultātiem

Autore: work
Čārlzs Leklerks, viens no daudzsološākajiem Formula 1 pilotiem, šogad jauno sezonu iesāka ar pārliecinošu uzvaru Bahreinā. Jaunais braucējs saņēma papildu punktus par labāko apli, kas ļāva uzvarēt konkurentus, kuri bija diezgan nopietni un burtiski elpoja puisim pakausī.
Pats braucējs atzina, ka ir ļoti apmierināts ar šādu sacensību iznākumu. Pēc viņa teiktā, pēdējās divas sezonas komandai bijušas ārkārtīgi smagas, tāpēc katrs tās dalībnieks atdevis visu iespējamo. Tieši šī, kā arī diezgan liela veiksme ļāva izcīnīt šo uzvaru. Čārlzs arī pateicās automašīnas dizaineriem par to, ka viņi radīja automašīnu, kas bija pārsteidzoša savās spējās.

Turklāt Leklerks izteica bailīgas prognozes par nākotni. Pēc pilota domām, komandai būs jāstājas pretī progresīvākajām komandām, tāpēc tas vienkārši nenotiks nekādā gadījumā. Tomēr Čārlzs ir pārliecināts, ka pieliekot visas pūles un nepieļaujot kļūdas, uzvara ir garantēta.
Katrā ziņā šīs ir tikai pirmās sacīkstes jaunajā sezonā, tāpēc vēl ir pāragri runāt par komandas panākumiem. No sirds vēlam braucējam veiksmi, kā arī ceram uz labāko rezultātu nākamajās sacīkstēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE