Racing Point ir gatavs tiesā aizstāvēt savas RP20 sacīkšu automašīnas godu

Autore: admin
Racing Point komandas vadītājs Otmārs Safnauers nesen sniedza paziņojumu saistībā ar Renault protestu par šaubām par RP20 juridisko statusu. Viņš ir pārliecināts, ka uzņēmumam ir visi iemesli uzskatīt, ka lieta būs veiksmīga.
Pirmssezonas pārbaužu laikā Barselonā, kas notika šā gada martā, komanda uzaicināja FIA pārstāvjus, kuriem vajadzēja konsultēt vadību un darbiniekus par iespējamiem protestiem. Aerodinamikas speciālisti un dizaineri tika sapulcināti kopā ar ieradušajiem FIA pārstāvjiem, lai viņi visās detaļās pastāstītu par automašīnas attīstību.

FIA nonāca pie apmierinošiem secinājumiem par dizaina neatkarību un visu zīmējumu un tehnoloģiju piederību Racing Point komandai. Neatkarīga komanda personīgi strādāja pie visām mašīnas sastāvdaļām un komponentiem.
Otmārs Safnauers uzsver, ka apsūdzības par prettiesiskumu ir tālu izvirzītas un ka, pateicoties FIA metodēm, komanda tiesājas ar iespējamām konkurentu provokācijām. Arī uzņēmuma vadītājs pauž pārliecību par 480 darbiniekiem, kuri šodien turpina strādāt kopēja mērķa labā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE