Ferrari veikt izmaiņas tehniskajā nodaļā

Autore: admin
Ferrari sezonas sākums nebija tas labākais. Pēc trim sacensību posmiem komanda Konstruktoru kausā finišēja tikai piektajā vietā. Lai labotu izlaidumu, tika nolemts organizēt tehniskās nodaļas pārstrukturēšanu. Pēc komandas pārstāvja teiktā, tas uzlabos darba efektivitāti un konsekvenci un veicinās jaunu uzvaru sasniegšanu!
Enriko Kardils kļuva par nodaļas vadītāju. Enrico Gualtieri joprojām ir atbildīgs par piedziņas sistēmu, Simone Resta par šasiju, un Laurent Mekis ir sporta direktors. Metjū Binotto presei sacīja, ka visas izmaiņas tika ierosinātas ar mērķi efektīvāk attīstīt un uzlabot automašīnu. Bija nepieciešams pilnveidot darba procesus un noteikt pilnvaras katram komandas loceklim.

Jaunais departamenta vadītājs, iespējams, var paļauties uz Rory Byrne bagātīgo pieredzi, kā arī piesaistīt laba inženiera Deivida Sanchez atbalstu. Paredzams, ka departaments būs dzinējspēks Ferrari nepārtrauktajam progresam sacīkšu sacensībās.
Uzņēmums arī sacīja, ka tas ir ievērojami paplašinājis vadītāju atbildības līmeni, lai viņi vairāk iesaistītos procesā. Šādā komandu sportā kā Formula 1 visa uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no efektīva komandas darba!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE