F1: Sebastians Fetels varētu pāriet uz "McLaren"

Autore: admin
Saskaņā ar Aleksandra Руса, komentētājs "Sky Germany", Sebastians Fetels, var pieņemt lēmumu par pāreju uz "McLaren". Saskaņā ar vācu žurnālists, 32-gadīgais puisis ir darbs uzņēmumā ar Уокингом būs daudz izdevīgāk, nekā būt numur 2 komandas Ferrari. Tiešām jau sen klīst baumas par pāreju un Fetels pats ne reizi runāja par to, ka gaida izdevīgu piedāvājumu.

Jau pāris nedēļu laikā baumas par to, ka četru laiku pasaules čempions atstās sacīkšu komandu no Маранелло. Pie vācieši aiz pleciem slikta sezona, un fona Čārlza Леклерка viņš izskatās diezgan viduvēji. Saskaņā ar jaunāko informāciju, Fetels saņēma no Скудерии piedāvājums par jauno līgumu, bet tikai uz vienu gadu un turklāt ar ievērojami samazinātu algu.
Saskaņā ar Руса, tas viss var ietekmēt to, ka bijušais sacīkšu Red Bull izvēlēsies "McLaren". Patiesībā visas šīs pārmaiņas sakarā ar пандемией, kas notiek visā pasaulē, ne tik interesanti. Bet, lūk, sacīkšu uzņēmuma nes milzīgus zaudējumus, un viņiem tiešām nākas samazināt izdevumus.

Fetels tikko saņēmu piedāvājumu no "Ferrari", kas ietver ievērojami samazināt algas un, iespējams, zaudētu statusu vadītāja № 1. Visticamāk, viņi deva viņam piedāvājumu, kas viņš galu galā nav pieņems, - teica komentētājs "Sky Germany".http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE