Labākie stadioni un sporta centri visā pasaulē

Autore: alexpuskins

Šeit ir apkopotas 10 labākās sporta norises vietas visā pasaulē - no sarežģīti veidotām modernām būvēm līdz senām tradīcijām. Apmeklējot šos sporta objektus, varam garantēt, ka Jūs pārsteigs to izmērs, vēsture un atmosfēra. Pasaule piedāvā daudz iespēju, kur vērot savu mīļāko sporta veidu, tāpat kā ir pieejami spēļu automāti online, no kuriem iespējams izvēlēties sev tīkamākos. 

 

1. CenturyLink Field – ASV 

 

CenturyLink Field ir NFL komandas Seattle Seahawks un MLS komandas Seattle Sounders FC mājvieta, un tas ir viens no bailīgākajiem izbraukuma komandu galamērķiem visā ASV. Stadions tika īpaši projektēts tā, lai pastiprinātu skaņu, un Sietlas fani ir kļuvuši slaveni ar to, ka rada viselektriskāko atmosfēru NFL. Tāpēc viņi ir kļuvuši pazīstami un lepojas ar to, ka viņu radītais troksnis izraisa viesu komandu kļūdainus soda metienus.   

 

2. Vemblija stadions – Anglija 

 

Kad 2002. gadā tika paziņots, ka Vemblija stadions tiks nojaukts, Anglijas sabiedrība sacēlās. Tomēr, kad tika atklāts jaunais stadions, lielākā daļa cilvēku ātri vien piekrita, ka pārmaiņas bija tā vērtas. Šis Anglijas nacionālā stadiona atkārtojums ir arhitektūras šedevrs, ar savu raksturīgo tērauda arku, kas izvirzās no jumta, un otrā lielākā futbola stadiona statusu Eiropā. 

 

3. Rungrado Maija dienas stadions (Rungrado May Day Stadium) – Ziemeļkoreja  

 

Jūs, iespējams, būsiet pārsteigti, uzzinot, ka pasaulē lielākais stadions patiesībā ir tāds, par kuru Jūs, iespējams, nekad neesat dzirdējuši. Rugrado Maija dienas stadions, kas atrodas noslēpumainajā Ziemeļkorejas zemē, var uzņemt 150 000 cilvēku, un, lai gan tas nav īpaši pazīstams ar savu atmosfēru, Jūs tomēr pārsteigs līdzjutēju skaits, ko tas spēj uzņemt. Stadions tika atklāts 1989. gadā, kad tajā notika liels Ziemeļkorejas jauniešu festivāls, un tagad to izmanto nacionālās futbola izlases, vieglatlētikas un milzīgu parādes pasākumu rīkošanai. 

 

4. Augusta - ASV 

Lai gan par golfa dzimteni tiek uzskatīta Sentendrūsas pilsēta Skotijā, nav šaubu, ka Augusta ir izcīnījusi savu vietu un kļuvusi par šī sporta veida virsotni. Augustas golfa laukums tiek rūpīgi uzturēts, un skaistā ainava ir gandrīz tikpat aizraujoša kā augsta līmeņa golfs, kas tur tiek spēlēts.  

 

5. Monako aplis – Monako 

 

Monako Monte Karlo apkārtne ir dinamiska un rosīga metropole visa gada garumā, taču tā patiesi atdzīvojas, kad šeit katru gadu ierodas Formula 1 sacensības. Katru gadu uz Monako sabrauc pasaules ātrākie braucēji, jo tās ielas un tuneļi pārvēršas par vienu no aizraujošākajām sacīkšu trasēm pasaulē. Cieši līkumi un ārkārtīgi lielais ātras padara šīs sacīkstes par īstu pārbaudījumu pat visprasmīgākajiem braucējiem, un skatītāji noteikti tiks apbalvoti ar visaugstākās kvalitātes sacīkstēm, kādas pieejamas visā pasaulē. 

 

6. Nou Camp – Spānija 

 

Eiropas lielākais stadions ir FC Barcelona mājvieta kopš 1957. gada, un gadu gaitā tajā ir izcīnītas dažas no Katalonijas giganta lielākajām uzvarām. Gandrīz 100 000 futbola līdzjutēju pulcējas Nou 

Camp stadionā uz Barselonas mājas spēlēm, bet, ja vēlaties iepazīt stadionu tuvāk, varat doties ekskursijā gida pavadībā un apskatīt ģērbtuves, kluba muzeju un pašu laukumu. 

 

7. Putnu ligzda (The Bird’s Nest) – Ķīna 

 

Pekinas Nacionālais stadions, ko dēvē par "Putnu ligzdu", ir 2008. gada olimpisko spēļu ikona, tāpat kā paši sportisti. Unikālā konstrukcijas ārpuse, kas veidota no tērauda sijām, kas savstarpēji savijas, bija gan dizaina iezīme, gan arī atjautīga arhitektoniska maldināšana, jo tā tika veidota, lai noslēptu stadiona ievelkamā jumta iekšējo mehānisko darbību. 

 

8. Vimbldona – Anglija 

 

All England Lawn Tennis and Croquet Club jeb, kā to biežāk dēvē, Vimbldonas stadionā notiek pasaulē ilgākais tenisa turnīrs. Vimbldonas apmeklējums atšķiras ar to, ka tā ir tikpat liela sociālā pieredze kā sporta sacensības, jo skatītāji, vērojot spēles, izbauda britu garu, dzerot Pimm's un ēdot zemenes ar putukrējumu. Ja piedevās vēl pievieno visaugstākās kvalitātes tenisu, kādu vien var redzēt visā pasaulē, tad šis notikums ātri vien kļūs par notikumu, ko nedrīkst palaist garām. 

 

9. Melburnas kriketa laukums – Austrālija 

 

Melburnas slavenais MCG stadions gadu gaitā ir izmantots daudziem pasākumiem, tostarp Austrālijas futbola, vieglatlētikas, regbija un pat kriketa organizēšanai. Šī ir lielākā kriketa norises vieta pasaulē, un tai pieder arī rekords par visaugstāko stadiona prožektoru apgaismojumu, kas ļauj norisi turpināt arī naktī. Ja vēlaties skatīties kriketu jebkur pasaulē, šī ir īstā vieta, kur to darīt. 

 

10. Indianapolis Motor Speedway – ASV 

 

Indianapolis Motor Speedway ir pasaulē lielākā sporta būve, kas tika atklāta 1909. gadā, un kopš tā laika tā ir obligāti apmeklējama vieta sacīkšu faniem. Ja Jums ir nepieciešamība pēc ātruma, šī ir īstā vieta, jo šeit notiek NASCAR, Formula 1 un IndyCar sacensības. 

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE